- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Lòt dokiman ki gen rapò
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN obsolescence/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfEspesifikasyon XF2J-0624-11A-R100 Tech
Omron Electronics Inc-EMC Div - XF2J-0624-11A-R100 espesifikasyon teknik, atribi, paramèt ak pati ki gen espesifikasyon menm jan ak Omron Electronics Inc-EMC Div - XF2J-0624-11A-R100
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti | Omron Electronic Components |
| Rating Voltage | 50V |
| Tèminasyon | Solder |
| Seri | XF2J |
| Pitch | 0.020' (0.50mm) |
| Pakèt | Bulk |
| Operating Tanperati | -30°C ~ 85°C |
| Kantite Pozisyon | 6 |
| Mounting Kalite | Surface Mount |
| Sik Sik | 30 |
| Materyèl Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Locking Feature | Slide Lock |
| Materyèl Lojman | Polyamide (PA46), Nylon 4/6 |
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Lojman Koulè | Natural |
| Wotè Pi wo pase Komisyon Konsèy | 0.163' (4.15mm) |
| Flat Flex Kalite | FPC |
| Karakteristik yo | Zero Insertion Force (ZIF) |
| FFC, FCB epesè | 0.30mm |
| Rating aktyèl (AMPs) | 0.5A |
| Materyèl kontak | Copper Alloy |
| Kontakte Fini Epesè | 5.90µin (0.150µm) |
| Kontakte Fini | Gold |
| Connector / Kalite kontak | Contacts, Vertical - 1 Sided |
| Kab End Kalite | Tapered |
| Materyèl Aksyon | - |
| Aksè Koulè | Black |
| ATRIBI | DESKRIPSYON |
|---|---|
| Nivo sansiblite imidite (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4051 |
Twa pati ki sou bò dwat la gen menm espesifikasyon pou Omron Electronics Inc-EMC Div XF2J-0624-11A-R100.
| Pwodwi atribi | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nimewo Pati | XF2J-0624-11A | XF2J-0824-11A | XF2J-0624-12A | XF2J-0624-11 |
| Manifakti | Omron Electronics Inc-EMC Div | Omron Electronics Inc-EMC Div | Omron Electronics Inc-EMC Div | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Rating aktyèl (AMPs) | - | - | - | - |
| Karakteristik yo | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Connector / Kalite kontak | - | - | - | - |
| Kantite Pozisyon | - | - | - | - |
| Locking Feature | - | - | - | - |
| Tèminasyon | - | - | - | - |
| Materyèl Flammability Rating | - | - | - | - |
| Operating Tanperati | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Wotè Pi wo pase Komisyon Konsèy | - | - | - | - |
| Seri | - | - | - | - |
| Aksè Koulè | - | - | - | - |
| Kab End Kalite | - | - | - | - |
| Kontakte Fini Epesè | - | - | - | - |
| Mounting Kalite | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rating Voltage | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Pakèt | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Lojman Koulè | - | - | - | - |
| Kontakte Fini | - | - | - | - |
| Flat Flex Kalite | - | - | - | - |
| Materyèl Lojman | - | - | - | - |
| Sik Sik | - | - | - | - |
| Materyèl Aksyon | - | - | - | - |
| Materyèl kontak | - | - | - | - |
| FFC, FCB epesè | - | - | - | - |
Download XF2J-0624-11A-R100 PDF fich ak dokiman Omron Electronics Inc-EMC Div pou XF2J-0624-11A-R100 - Omron Electronics Inc-EMC Div.
XF2H-5015-1LWOmron Electronics Inc-EMC DivCONN FPC 50POS 0.5MM R/A
XF2J-0624-12A-R100Omron Electronic Components
XF2J-0824-12A-R100Omron Electronic Components
XF2J-0624-12AOmron Electronics Inc-EMC DivFPC CONNECTOR
XF2H-3815-1LWOmron Electronics Inc-EMC DivCONN FPC 38POS 0.5MM R/A
XF2H-3515-1LWOmron Electronics Inc-EMC DivCONN FPC 35POS 0.5MM R/A
XF2H-4515-1LWOmron Electronics Inc-EMC DivCONN FPC 45POS 0.5MM R/A
XF2H-4015-1LWOmron Electronics Inc-EMC DivCONN FPC 40POS 0.5MM R/A
XF2J-0824-11A-R100Omron Electronic ComponentsAdrès imèl ou pa pral pibliye.
| Peyi komen referans tan lojistik | ||
|---|---|---|
| Rejyon | Kanpay | Tan lojistik (jou) |
| Lamerik | Etazini | 5 |
| Brezil | 7 | |
| Lerop | Almay | 5 |
| Wayòm Ini | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Lostrali | 6 |
| New Zeland | 5 | |
| Lazi | Peyi pwovizwa | 4 |
| Japon | 4 | |
| Mwayennorian | Pèp Izrayèl la | 6 |
| DHL & FedEx Shipment Chaj Referans | |
|---|---|
| Chajman chaj (kg) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Vle yon pi bon pri? Ajoute nan CART ak soumèt RFQ Koulye a, nou pral kontakte ou imedyatman.