- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Espesifikasyon CX10S-GGGH0B-P-A-DK00000 Tech
Advanced Energy - CX10S-GGGH0B-P-A-DK00000 espesifikasyon teknik, atribi, paramèt ak pati ki gen espesifikasyon menm jan ak Advanced Energy - CX10S-GGGH0B-P-A-DK00000
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti | Advanced Energy |
| Voltage - Sòti 6 | 24V |
| Voltage - Sòti 5 | 24V |
| Voltage - Sòti 4 | 24V |
| Voltage - Sòti 3 | 24V |
| Voltage - Sòti 2 | 24V |
| Voltage - Sòti 1 | 24V |
| Voltage - Izolasyon | 4 kV |
| Voltage - Antre | 85 ~ 264 VAC |
| Kalite | Enclosed |
| Nimewo estanda | 60601-1; 60950-1; 62368-1 |
| Size / dimansyon | 10.22" L x 6.46" W x 1.60" H (259.5mm x 164.0mm x 40.6mm) |
| Seri | COOLX®1000 |
| Pouvwa (Watts) | 640W |
| Pakèt | Box |
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Operating Tanperati | -40°C ~ 85°C |
| Nimewo nan Outputs | 9 |
| Mounting Kalite | Chassis Mount |
| Minimòm chaj obligatwa | No |
| Karakteristik yo | Adjustable Output, PMBus™, Remote Sense, Standby Output, Universal Input |
| Efikasite | 93% |
| Kouran - Sòti 6 | 3 A |
| Kouran - Sòti 5 | 3 A |
| Kouran - Sòti 4 | 3 A |
| Kouran - Sòti 3 | 3 A |
| Kouran - Sòti 2 | 3 A |
| Kouran - Sòti 1 | 3 A |
| Nimewo pwodwi baz | CX10S |
| Ajans Apwobasyon | CSA, EN, IEC, UL |
| Aplikasyon | ITE (Commercial), Medical |
| ATRIBI | DESKRIPSYON |
|---|---|
| Rive nan estati | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9540 |
Twa pati ki sou bò dwat la gen menm espesifikasyon pou Advanced Energy CX10S-GGGH0B-P-A-DK00000.
| Pwodwi atribi | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nimewo Pati | CX10S-GGGH00-P-A-DK00000 | CX10S-GGGH0C-P-A-DK00000 | CX10S-GGGGHB-P-A-DK00000 | CX10S-GGGGH0-P-A-DK00000 |
| Manifakti | Advanced Energy | Advanced Energy | Advanced Energy | Advanced Energy |
| Efikasite | - | - | - | - |
| Nimewo estanda | - | - | - | - |
| Operating Tanperati | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Kalite | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nimewo nan Outputs | - | - | - | - |
| Minimòm chaj obligatwa | - | - | - | - |
| Kouran - Sòti 6 | - | - | - | - |
| Kalite | - | - | - | - |
| Voltage - Sòti 4 | - | - | - | - |
| Voltage - Sòti 6 | - | - | - | - |
| Voltage - Sòti 1 | - | - | - | - |
| Voltage - Antre | - | - | - | - |
| Kouran - Sòti 1 | - | - | - | - |
| Pouvwa (Watts) | - | - | - | - |
| Kouran - Sòti 5 | - | - | - | - |
| Size / dimansyon | - | - | - | - |
| Kouran - Sòti 2 | - | - | - | - |
| Kouran - Sòti 3 | - | - | - | - |
| Kouran - Sòti 4 | - | - | - | - |
| Ajans Apwobasyon | - | - | - | - |
| Voltage - Izolasyon | - | - | - | - |
| Voltage - Sòti 2 | - | - | - | - |
| Voltage - Sòti 5 | - | - | - | - |
| Seri | - | - | - | - |
| Karakteristik yo | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Nimewo pwodwi baz | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakèt | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Sòti 3 | - | - | - | - |
| Aplikasyon | - | - | - | - |
Adrès imèl ou pa pral pibliye.
| Peyi komen referans tan lojistik | ||
|---|---|---|
| Rejyon | Kanpay | Tan lojistik (jou) |
| Lamerik | Etazini | 5 |
| Brezil | 7 | |
| Lerop | Almay | 5 |
| Wayòm Ini | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Lostrali | 6 |
| New Zeland | 5 | |
| Lazi | Peyi pwovizwa | 4 |
| Japon | 4 | |
| Mwayennorian | Pèp Izrayèl la | 6 |
| DHL & FedEx Shipment Chaj Referans | |
|---|---|
| Chajman chaj (kg) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Vle yon pi bon pri? Ajoute nan CART ak soumèt RFQ Koulye a, nou pral kontakte ou imedyatman.