- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Asanble PCN/orijin
2.73KHz.pdfVle yon pi bon pri?
Ajoute nan CART ak soumèt RFQ Koulye a, nou pral kontakte ou imedyatman.
| Kantite | Pri Inite | Ext.Pri |
|---|---|---|
| 1+ | $2.303 | $2.30 |
| 10+ | $2.02 | $20.20 |
| 30+ | $1.851 | $55.53 |
| 100+ | $1.68 | $168.00 |
| 500+ | $1.601 | $800.50 |
| 1000+ | $1.566 | $1,566.00 |
Espesifikasyon 67996-160HLF Tech
Amphenol ICC (FCI) - 67996-160HLF espesifikasyon teknik, atribi, paramèt ak pati ki gen espesifikasyon menm jan ak Amphenol ICC (FCI) - 67996-160HLF
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti | Amphenol Aorora |
| Rating Voltage | - |
| Tèminasyon | Solder |
| Style | Board to Board |
| Anvlòp | Unshrouded |
| Seri | BERGSTIK® II |
| Espès Ranje - Manman | 0.100' (2.54mm) |
| Pitch - matirite | 0.100' (2.54mm) |
| Pakèt | Bag |
| An jeneral Kontakte longè | 0.425' (10.80mm) |
| Operating Tanperati | -65°C ~ 125°C |
| Nimewo nan ranje | 2 |
| Kantite pozisyon chaje | All |
| Kantite Pozisyon | 60 |
| Mounting Kalite | Through Hole |
| Materyèl Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Ki gen rapò Heights Stacking Heights | - |
| Materyèl izolasyon | - |
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Wotè izolasyon | 0.100' (2.54mm) |
| Koulè izolasyon | Black |
| Pwoteksyon Ingress | - |
| Karakteristik yo | - |
| Fikse Kalite | Push-Pull |
| Rating aktyèl (AMPs) | 3A per Contact |
| Kalite kontak | Male Pin |
| Kontakte fòm | Square |
| Materyèl kontak | Phosphor Bronze |
| Kontak Length - Post | 0.095' (2.41mm) |
| Kontak Length - Manman | 0.230' (5.84mm) |
| Kontakte Fini epesè - Post | - |
| Kontakte Fini epeseur - Manman | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakte Fini - Post | - |
| Kontakte Fini - Mating | Gold or Gold, GXT™ |
| Kalite Connector | Header |
| Nimewo pwodwi baz | 67996 |
| Aplikasyon | - |
| ATRIBI | DESKRIPSYON |
|---|---|
| RoHs Status | RoHS konfòme |
| Nivo sansiblite imidite (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rive nan estati | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Twa pati ki sou bò dwat la gen menm espesifikasyon pou Amphenol ICC (FCI) 67996-160HLF.
| Pwodwi atribi | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nimewo Pati | 67996-150HLF | 67996-156HLF | 67996-170HLF | 67996-168HLF |
| Manifakti | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| Kontakte Fini - Mating | - | - | - | - |
| Kontakte Fini - Post | - | - | - | - |
| Kontak Length - Manman | - | - | - | - |
| Kontak Length - Post | - | - | - | - |
| Pakèt | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Kalite | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Espès Ranje - Manman | - | - | - | - |
| Materyèl izolasyon | - | - | - | - |
| Nimewo nan ranje | - | - | - | - |
| An jeneral Kontakte longè | - | - | - | - |
| Pwoteksyon Ingress | - | - | - | - |
| Kantite pozisyon chaje | - | - | - | - |
| Aplikasyon | - | - | - | - |
| Materyèl kontak | - | - | - | - |
| Style | - | - | - | - |
| Materyèl Flammability Rating | - | - | - | - |
| Ki gen rapò Heights Stacking Heights | - | - | - | - |
| Kalite kontak | - | - | - | - |
| Operating Tanperati | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Anvlòp | - | - | - | - |
| Tèminasyon | - | - | - | - |
| Kontakte Fini epeseur - Manman | - | - | - | - |
| Karakteristik yo | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Koulè izolasyon | - | - | - | - |
| Rating aktyèl (AMPs) | - | - | - | - |
| Kontakte fòm | - | - | - | - |
| Seri | - | - | - | - |
| Rating Voltage | - | - | - | - |
| Wotè izolasyon | - | - | - | - |
| Pitch - matirite | - | - | - | - |
| Kalite Connector | - | - | - | - |
| Fikse Kalite | - | - | - | - |
| Kontakte Fini epesè - Post | - | - | - | - |
| Kantite Pozisyon | - | - | - | - |
| Nimewo pwodwi baz | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Download 67996-160HLF PDF fich ak dokiman Amphenol ICC (FCI) pou 67996-160HLF - Amphenol ICC (FCI).
Adrès imèl ou pa pral pibliye.
| Peyi komen referans tan lojistik | ||
|---|---|---|
| Rejyon | Kanpay | Tan lojistik (jou) |
| Lamerik | Etazini | 5 |
| Brezil | 7 | |
| Lerop | Almay | 5 |
| Wayòm Ini | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Lostrali | 6 |
| New Zeland | 5 | |
| Lazi | Peyi pwovizwa | 4 |
| Japon | 4 | |
| Mwayennorian | Pèp Izrayèl la | 6 |
| DHL & FedEx Shipment Chaj Referans | |
|---|---|
| Chajman chaj (kg) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Vle yon pi bon pri? Ajoute nan CART ak soumèt RFQ Koulye a, nou pral kontakte ou imedyatman.