- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN obsolescence/ eol
HPL 522 577 578-& 538-559 12/Dec/2013.pdfEspesifikasyon 77317-204-72 Tech
Amphenol ICC (FCI) - 77317-204-72 espesifikasyon teknik, atribi, paramèt ak pati ki gen espesifikasyon menm jan ak Amphenol ICC (FCI) - 77317-204-72
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti | Amphenol Aorora |
| Rating Voltage | - |
| Tèminasyon | Solder |
| Style | Board to Board |
| Anvlòp | Unshrouded |
| Seri | BERGSTIK® |
| Espès Ranje - Manman | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - matirite | 0.100" (2.54mm) |
| Pakèt | Bulk |
| An jeneral Kontakte longè | - |
| Operating Tanperati | - |
| Nimewo nan ranje | 2 |
| Kantite pozisyon chaje | All |
| Kantite Pozisyon | 72 |
| Mounting Kalite | Through Hole, Right Angle |
| Materyèl Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Ki gen rapò Heights Stacking Heights | - |
| Materyèl izolasyon | Thermoplastic |
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Wotè izolasyon | 0.190" (4.83mm) |
| Koulè izolasyon | Black |
| Pwoteksyon Ingress | - |
| Karakteristik yo | - |
| Fikse Kalite | Push-Pull |
| Rating aktyèl (AMPs) | - |
| Kalite kontak | Male Pin |
| Kontakte fòm | Square |
| Materyèl kontak | Phosphor Bronze |
| Kontak Length - Post | 0.120" (3.05mm) |
| Kontak Length - Manman | 0.230" (5.84mm) |
| Kontakte Fini epesè - Post | - |
| Kontakte Fini epeseur - Manman | 50.0µin (1.27µm) |
| Kontakte Fini - Post | - |
| Kontakte Fini - Mating | Gold, GXT™ |
| Kalite Connector | Header, Breakaway |
| Nimewo pwodwi baz | 77317 |
| Aplikasyon | - |
| ATRIBI | DESKRIPSYON |
|---|---|
| RoHs Status | RoHS ki pa konfòme |
| Nivo sansiblite imidite (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rive nan estati | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Twa pati ki sou bò dwat la gen menm espesifikasyon pou Amphenol ICC (FCI) 77317-204-72.
| Pwodwi atribi | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nimewo Pati | 77317-204-72LF | 77317-204-12LF | 77317-204-20LF | 77317-201-72LF |
| Manifakti | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| Pwoteksyon Ingress | - | - | - | - |
| Kantite pozisyon chaje | - | - | - | - |
| Mounting Kalite | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pitch - matirite | - | - | - | - |
| Kontak Length - Manman | - | - | - | - |
| An jeneral Kontakte longè | - | - | - | - |
| Karakteristik yo | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Seri | - | - | - | - |
| Kontakte Fini epeseur - Manman | - | - | - | - |
| Kontak Length - Post | - | - | - | - |
| Kantite Pozisyon | - | - | - | - |
| Ki gen rapò Heights Stacking Heights | - | - | - | - |
| Rating Voltage | - | - | - | - |
| Nimewo pwodwi baz | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Rating aktyèl (AMPs) | - | - | - | - |
| Materyèl izolasyon | - | - | - | - |
| Anvlòp | - | - | - | - |
| Kalite Connector | - | - | - | - |
| Kontakte Fini - Post | - | - | - | - |
| Pakèt | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kalite kontak | - | - | - | - |
| Materyèl Flammability Rating | - | - | - | - |
| Style | - | - | - | - |
| Espès Ranje - Manman | - | - | - | - |
| Kontakte Fini epesè - Post | - | - | - | - |
| Kontakte Fini - Mating | - | - | - | - |
| Koulè izolasyon | - | - | - | - |
| Aplikasyon | - | - | - | - |
| Wotè izolasyon | - | - | - | - |
| Tèminasyon | - | - | - | - |
| Nimewo nan ranje | - | - | - | - |
| Operating Tanperati | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Materyèl kontak | - | - | - | - |
| Fikse Kalite | - | - | - | - |
| Kontakte fòm | - | - | - | - |
Download 77317-204-72 PDF fich ak dokiman Amphenol ICC (FCI) pou 77317-204-72 - Amphenol ICC (FCI).
77317-401-36LFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK
77317-114-16LFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK HDRAdrès imèl ou pa pral pibliye.
| Peyi komen referans tan lojistik | ||
|---|---|---|
| Rejyon | Kanpay | Tan lojistik (jou) |
| Lamerik | Etazini | 5 |
| Brezil | 7 | |
| Lerop | Almay | 5 |
| Wayòm Ini | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Lostrali | 6 |
| New Zeland | 5 | |
| Lazi | Peyi pwovizwa | 4 |
| Japon | 4 | |
| Mwayennorian | Pèp Izrayèl la | 6 |
| DHL & FedEx Shipment Chaj Referans | |
|---|---|
| Chajman chaj (kg) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Vle yon pi bon pri? Ajoute nan CART ak soumèt RFQ Koulye a, nou pral kontakte ou imedyatman.