- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Html fich
4230-T Series Datasheet.pdfVle yon pi bon pri?
Ajoute nan CART ak soumèt RFQ Koulye a, nou pral kontakte ou imedyatman.
| Kantite | Pri Inite | Ext.Pri |
|---|---|---|
| 1+ | $31.108 | $31.11 |
Espesifikasyon 4230-T120-K0CU-35A Tech
E-T-A - 4230-T120-K0CU-35A espesifikasyon teknik, atribi, paramèt ak pati ki gen espesifikasyon menm jan ak E-T-A - 4230-T120-K0CU-35A
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti | E-T-A |
| Rating Voltage - DC | 125 V |
| Rating Voltage - AC | 480 V |
| Seri | 4230-T |
| Pakèt | Bulk |
| Nimewo nan poto | 2 |
| Mounting Kalite | DIN Rail |
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Ekleraj Voltage (Nominal) | - |
| Lumières | None |
| Rating aktyèl (AMPs) | 35A |
| Breaker Type | Thermal Magnetic |
| Ajans Apwobasyon | CSA C22.2 No 235, UL489 |
| Kalite actuator | Lever |
| ATRIBI | DESKRIPSYON |
|---|---|
| RoHs Status | ROHS3 konfòme |
| Nivo sansiblite imidite (MSL) | Not Applicable |
| Rive nan estati | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.20.0020 |
Twa pati ki sou bò dwat la gen menm espesifikasyon pou E-T-A 4230-T120-K0CU-35A.
| Pwodwi atribi | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nimewo Pati | 4230-T120-K0CU-25A | 4230-T120-K0CU-32A | 4230-T120-K0CU-50A | 4230-T120-K0CU-63A |
| Manifakti | E-T-A | E-T-A | E-T-A | E-T-A |
| Rating Voltage - AC | - | - | - | - |
| Rating Voltage - DC | - | - | - | - |
| Breaker Type | - | - | - | - |
| Ajans Apwobasyon | - | - | - | - |
| Seri | - | - | - | - |
| Mounting Kalite | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kalite actuator | - | - | - | - |
| Pakèt | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ekleraj Voltage (Nominal) | - | - | - | - |
| Nimewo nan poto | - | - | - | - |
| Lumières | - | - | - | - |
| Rating aktyèl (AMPs) | - | - | - | - |
Download 4230-T120-K0CU-35A PDF fich ak dokiman E-T-A pou 4230-T120-K0CU-35A - E-T-A.
Adrès imèl ou pa pral pibliye.
| Peyi komen referans tan lojistik | ||
|---|---|---|
| Rejyon | Kanpay | Tan lojistik (jou) |
| Lamerik | Etazini | 5 |
| Brezil | 7 | |
| Lerop | Almay | 5 |
| Wayòm Ini | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Lostrali | 6 |
| New Zeland | 5 | |
| Lazi | Peyi pwovizwa | 4 |
| Japon | 4 | |
| Mwayennorian | Pèp Izrayèl la | 6 |
| DHL & FedEx Shipment Chaj Referans | |
|---|---|
| Chajman chaj (kg) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Vle yon pi bon pri? Ajoute nan CART ak soumèt RFQ Koulye a, nou pral kontakte ou imedyatman.