KayPwodwi yoPwoteksyon AwondismanAwondisman Disjoncteurs4230-T120-K0CU-35A
4230-T120-K0CU-35A Image
Imaj ka reprezantasyon.
wè espesifikasyon pou detay pwodwi.
EKSPRIME OPSYON
Metòd Peman
4230-T120-K0CU-35A - E-T-A
Manifakti Nimewo Pati
4230-T120-K0CU-35A
Manifakti
E-T-A
Allelco Nimewo Pati
98D-4230-T120-K0CU-35A
Garanti
1 ane Allelco garanti - Chèche konnen plis
Estati Stock:
39,141 pcs disponib, nouvo & orijinal
Pati Deskripsyon
CIR BRKR THERM 35A 480VAC/125VDC
Pake
Bulk
Done fèy
4230-T120-K0CU-.pdf
RoHs Status
ROHS3 konfòme
Sètifikasyon nou an
Nan stok: 39141
Vle yon pi bon pri?
Ajoute nan CART ak soumèt RFQ Koulye a, nou pral kontakte ou imedyatman.
Kantite Pri Inite Ext.Pri
Pri ki anwo yo pa gen ladan taks ak pousantaj machandiz, ki pral kalkile sou paj yo lòd.
Espesifikasyon
Espesifikasyon 4230-T120-K0CU-35A Tech
Pwodwi atribi Valè atribi
Manifakti E-T-A
Rating Voltage - DC 125 V
Rating Voltage - AC 480 V
Seri 4230-T
Pakèt Bulk
Nimewo nan poto 2
Mounting Kalite DIN Rail
Pwodwi atribi Valè atribi
Ekleraj Voltage (Nominal) -
Lumières None
Rating aktyèl (AMPs) 35A