- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vle yon pi bon pri?
Ajoute nan CART ak soumèt RFQ Koulye a, nou pral kontakte ou imedyatman.
| Kantite | Pri Inite | Ext.Pri |
|---|---|---|
| 1+ | $6.085 | $6.09 |
| 200+ | $2.355 | $471.00 |
| 500+ | $2.273 | $1,136.50 |
| 1000+ | $2.231 | $2,231.00 |
Espesifikasyon LTC2996CDD#PBF Tech
Linear Technology - LTC2996CDD#PBF espesifikasyon teknik, atribi, paramèt ak pati ki gen espesifikasyon menm jan ak Linear Technology - LTC2996CDD#PBF
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti | Linear Technology |
| Voltage - Pwovizyon pou | 2.25 V ~ 5.5 V |
| Papòt Tanperati Papòt | Cold, Hot |
| Oblije chanje Tanperati | -20°C, 70°C |
| Founisè Aparèy pake | 10-DFN (3x3) |
| Seri | - |
| Isteretè ki ka chwazi | No |
| Pake / Ka | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Pakèt | Bulk |
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Kalite Sòti | Open Drain |
| Sòti Fonksyon | /OverTemp, /UnderTemp |
| Sòti | Active High, Active Low |
| Operating Tanperati | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Kalite | Surface Mount |
| Karakteristik yo | Utilizes External Sensor |
| Kouran - Pwovizyon pou | 200µA |
| Kouran - Sòti (Max) | - |
| Presizyon | ±2°C |
| ATRIBI | DESKRIPSYON |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Twa pati ki sou bò dwat la gen menm espesifikasyon pou Linear Technology LTC2996CDD#PBF.
| Pwodwi atribi | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nimewo Pati | LTC2996CDD#TRPBF | LTC2996CDD#PBF | LTC2996IDD#TRPBF | LTC2996HDD#PBF |
| Manifakti | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Oblije chanje Tanperati | - | - | - | - |
| Kouran - Sòti (Max) | - | - | - | - |
| Operating Tanperati | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Karakteristik yo | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kalite Sòti | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Pake / Ka | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Papòt Tanperati Papòt | - | - | - | - |
| Seri | - | - | - | - |
| Sòti Fonksyon | - | - | - | - |
| Isteretè ki ka chwazi | - | - | - | - |
| Presizyon | - | - | - | - |
| Sòti | - | - | - | - |
| Mounting Kalite | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Founisè Aparèy pake | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Voltage - Pwovizyon pou | - | - | - | - |
| Pakèt | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kouran - Pwovizyon pou | - | - | - | - |
LTC2997CDCB#TRMPBFLinear Technology
LTC2996HDD#PBFLinear Technology
LTC2995CUDLinear Technology / Analog Devices
LTC2997CDCB#PBFLTAdrès imèl ou pa pral pibliye.
| Peyi komen referans tan lojistik | ||
|---|---|---|
| Rejyon | Kanpay | Tan lojistik (jou) |
| Lamerik | Etazini | 5 |
| Brezil | 7 | |
| Lerop | Almay | 5 |
| Wayòm Ini | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Lostrali | 6 |
| New Zeland | 5 | |
| Lazi | Peyi pwovizwa | 4 |
| Japon | 4 | |
| Mwayennorian | Pèp Izrayèl la | 6 |
| DHL & FedEx Shipment Chaj Referans | |
|---|---|
| Chajman chaj (kg) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Vle yon pi bon pri? Ajoute nan CART ak soumèt RFQ Koulye a, nou pral kontakte ou imedyatman.