KayPwodwi yoSikit entegre Integrated (ICs)PMIC - Voltage Regulators - LineyèLP2952AIM-3.3
LP2952AIM-3.3 Image
Imaj ka reprezantasyon.
wè espesifikasyon pou detay pwodwi.
EKSPRIME OPSYON
Metòd Peman
LP2952AIM-3.3 - Texas Instruments
Manifakti Nimewo Pati
LP2952AIM-3.3
Manifakti
Texas Instruments
Allelco Nimewo Pati
32D-LP2952AIM-3.3
Garanti
1 ane Allelco garanti - Chèche konnen plis
Estati Stock:
12,890 pcs disponib, nouvo & orijinal
Pati Deskripsyon
IC REG LIN POS ADJ 250MA 16SOIC
Pake
16-SOIC
Done fèy
RoHs Status
Sètifikasyon nou an
Nan stok: 12890
Jaden obligatwa yo endike pa yon asterisk (*)
Tanpri voye RFQ, nou pral reponn imedyatman.
Kantite
Espesifikasyon
Espesifikasyon LP2952AIM-3.3 Tech
Pwodwi atribi Valè atribi
Manifakti Texas Instruments
Voltage Dropout (Max) 0.8V @ 250mA
Voltage - Sòti (Min / Fiks) 1.23V (3.3V)
Voltage - Sòti (Max) 29V
Voltage - Antre (Max) 30V
Founisè Aparèy pake 16-SOIC
Seri -
Pwoteksyon Features Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Pake / Ka 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Pakèt Tube
PSRR -
Pwodwi atribi Valè atribi
Kalite Sòti Adjustable (Fixed)
Sòti konte genyen Positive
Operating Tanperati -40°C ~ 125°C
Kantite regilatè yo 1
Mounting Kalite Surface Mount
Kouran - Pwovizyon pou (Max) 33 mA
Kouran - Quiescent (Iq) 170 µA
Kouran - Sòti 250mA
Kontwòl Features Enable
Nimewo pwodwi baz LP2952
Anviwònman & ekspòtasyon klasifikasyon
ATRIBI DESKRIPSYON
RoHs Status RoHS ki pa konfòme
Nivo sansiblite imidite (MSL) 1 (Unlimited)
Rive nan estati REACH Unaffected
ECCN EAR99
HTSUS 8542.39.0001
Pati ki gen espesifikasyon menm jan an
Twa pati ki sou bò dwat la gen menm espesifikasyon pou Texas Instruments LP2952AIM-3.3.
Pwodwi atribi LP2952AIMX-3.3 LP2952AIM-3.3/NOPB LP2952AIN-3.3/NOPB LP2952AIM-TI
Nimewo Pati LP2952AIMX-3.3 LP2952AIM-3.3/NOPB LP2952AIN-3.3/NOPB LP2952AIM-TI
Manifakti Texas Instruments Texas Instruments Texas Instruments Texas Instruments
Founisè Aparèy pake - 196-NFBGA (12x12) 16-PDIP 64-VQFN (9x9)
Seri - - - -
Pwoteksyon Features - - - -
Voltage - Antre (Max) - - - -
Kalite Sòti - Current - Unbuffered Voltage - Buffered -
Voltage - Sòti (Min / Fiks) - - - -
Kantite regilatè yo - - - -
Sòti konte genyen - - - -
Voltage Dropout (Max) - - - -
Voltage - Sòti (Max) - - - -
Mounting Kalite - Surface Mount Through Hole Surface Mount
Kouran - Pwovizyon pou (Max) - - - -
Pake / Ka - 196-LFBGA 16-DIP (0.300', 7.62mm) 64-VFQFN Exposed Pad
Kouran - Sòti - - - -
PSRR - - - -
Kouran - Quiescent (Iq) - - - -
Kontwòl Features - - - -
Pakèt - Tape & Reel (TR) Tube Tape & Reel (TR)
Operating Tanperati - -40°C ~ 85°C 0°C ~ 70°C -40°C ~ 85°C