- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Espesifikasyon LP2952AIM-3.3 Tech
Texas Instruments - LP2952AIM-3.3 espesifikasyon teknik, atribi, paramèt ak pati ki gen espesifikasyon menm jan ak Texas Instruments - LP2952AIM-3.3
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti | Texas Instruments |
| Voltage Dropout (Max) | 0.8V @ 250mA |
| Voltage - Sòti (Min / Fiks) | 1.23V (3.3V) |
| Voltage - Sòti (Max) | 29V |
| Voltage - Antre (Max) | 30V |
| Founisè Aparèy pake | 16-SOIC |
| Seri | - |
| Pwoteksyon Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| Pake / Ka | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakèt | Tube |
| PSRR | - |
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Kalite Sòti | Adjustable (Fixed) |
| Sòti konte genyen | Positive |
| Operating Tanperati | -40°C ~ 125°C |
| Kantite regilatè yo | 1 |
| Mounting Kalite | Surface Mount |
| Kouran - Pwovizyon pou (Max) | 33 mA |
| Kouran - Quiescent (Iq) | 170 µA |
| Kouran - Sòti | 250mA |
| Kontwòl Features | Enable |
| Nimewo pwodwi baz | LP2952 |
| ATRIBI | DESKRIPSYON |
|---|---|
| RoHs Status | RoHS ki pa konfòme |
| Nivo sansiblite imidite (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rive nan estati | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Twa pati ki sou bò dwat la gen menm espesifikasyon pou Texas Instruments LP2952AIM-3.3.
| Pwodwi atribi | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nimewo Pati | LP2952AIMX-3.3 | LP2952AIM-3.3/NOPB | LP2952AIN-3.3/NOPB | LP2952AIM-TI |
| Manifakti | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Founisè Aparèy pake | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Seri | - | - | - | - |
| Pwoteksyon Features | - | - | - | - |
| Voltage - Antre (Max) | - | - | - | - |
| Kalite Sòti | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Voltage - Sòti (Min / Fiks) | - | - | - | - |
| Nimewo pwodwi baz | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kantite regilatè yo | - | - | - | - |
| Sòti konte genyen | - | - | - | - |
| Voltage Dropout (Max) | - | - | - | - |
| Voltage - Sòti (Max) | - | - | - | - |
| Mounting Kalite | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kouran - Pwovizyon pou (Max) | - | - | - | - |
| Pake / Ka | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Kouran - Sòti | - | - | - | - |
| PSRR | - | - | - | - |
| Kouran - Quiescent (Iq) | - | - | - | - |
| Kontwòl Features | - | - | - | - |
| Pakèt | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Operating Tanperati | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
LP2952AIMXTexas InstrumentsIC REG LIN POS ADJ 250MA 16SOIC
LP2952AIM/NOPBTexas Instruments
LP2951MMX-3.3Texas Instruments
LP2951LUTC
LP2951H-MCPNS
LP2952AINNS
LP2951M-3.3HG
LP2951L-S08-RUTC
LP2951ISNS
LP2951M-5.0HG
LP2951M-5.0/TRHGAdrès imèl ou pa pral pibliye.
| Peyi komen referans tan lojistik | ||
|---|---|---|
| Rejyon | Kanpay | Tan lojistik (jou) |
| Lamerik | Etazini | 5 |
| Brezil | 7 | |
| Lerop | Almay | 5 |
| Wayòm Ini | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Lostrali | 6 |
| New Zeland | 5 | |
| Lazi | Peyi pwovizwa | 4 |
| Japon | 4 | |
| Mwayennorian | Pèp Izrayèl la | 6 |
| DHL & FedEx Shipment Chaj Referans | |
|---|---|
| Chajman chaj (kg) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Vle yon pi bon pri? Ajoute nan CART ak soumèt RFQ Koulye a, nou pral kontakte ou imedyatman.