- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Html fich
TMS320C6414-16.pdfPCN konsepsyon/spesifikasyon
Underfill Material 05/Apr/2017.pdfVle yon pi bon pri?
Ajoute nan CART ak soumèt RFQ Koulye a, nou pral kontakte ou imedyatman.
| Kantite | Pri Inite | Ext.Pri |
|---|---|---|
| 1+ | $141.80 | $141.80 |
| 200+ | $54.88 | $10,976.00 |
| 500+ | $52.95 | $26,475.00 |
| 1000+ | $51.99 | $51,990.00 |
Espesifikasyon TMS32C6414EZLZA6E3 Tech
Texas Instruments - TMS32C6414EZLZA6E3 espesifikasyon teknik, atribi, paramèt ak pati ki gen espesifikasyon menm jan ak Texas Instruments - TMS32C6414EZLZA6E3
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti | Texas Instruments |
| Voltage - I / O | 3.30V |
| Voltage - Nwayo | 1.40V |
| Kalite | Fixed Point |
| Founisè Aparèy pake | 532-FCBGA (23x23) |
| Seri | TMS320C6414/15/16 |
| Pake / Ka | 532-BFBGA, FCBGA |
| Pakèt | Tray |
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Operating Tanperati | -40°C ~ 105°C (TC) |
| Sou-Chip RAM | 1.03MB |
| Ki pa Peye-Volatile memwa | External |
| Mounting Kalite | Surface Mount |
| Entèfas | Host Interface, McBSP |
| Clock revèy | 600MHz |
| Nimewo pwodwi baz | TMS32 |
| ATRIBI | DESKRIPSYON |
|---|---|
| RoHs Status | RoHS ki pa konfòme |
| Nivo sansiblite imidite (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Rive nan estati | REACH Affected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Twa pati ki sou bò dwat la gen menm espesifikasyon pou Texas Instruments TMS32C6414EZLZA6E3.
| Pwodwi atribi | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nimewo Pati | TMS32C6414EGLZA6E3 | TMS32C6414EZLZ6E3 | TMS32C6414EZLZA5E0 | TMS32C6414EZLZ7E3 |
| Manifakti | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Founisè Aparèy pake | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pake / Ka | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Clock revèy | - | - | - | - |
| Operating Tanperati | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ki pa Peye-Volatile memwa | - | - | - | - |
| Voltage - Nwayo | - | - | - | - |
| Nimewo pwodwi baz | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Seri | - | - | - | - |
| Kalite | - | - | - | - |
| Mounting Kalite | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Sou-Chip RAM | - | - | - | - |
| Voltage - I / O | - | - | - | - |
| Entèfas | - | - | - | - |
| Pakèt | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Download TMS32C6414EZLZA6E3 PDF fich ak dokiman Texas Instruments pou TMS32C6414EZLZA6E3 - Texas Instruments.
TMS32C6414EZLZW6E3Texas Instruments
TMS32C6414EZLZ5E0Texas Instruments
TMS32C6414TBGLZWA8Texas Instruments
TMS32C6414EGLZA5W0Texas Instruments
TMS32C6414EZLZTexas InstrumentsAdrès imèl ou pa pral pibliye.
| Peyi komen referans tan lojistik | ||
|---|---|---|
| Rejyon | Kanpay | Tan lojistik (jou) |
| Lamerik | Etazini | 5 |
| Brezil | 7 | |
| Lerop | Almay | 5 |
| Wayòm Ini | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Lostrali | 6 |
| New Zeland | 5 | |
| Lazi | Peyi pwovizwa | 4 |
| Japon | 4 | |
| Mwayennorian | Pèp Izrayèl la | 6 |
| DHL & FedEx Shipment Chaj Referans | |
|---|---|
| Chajman chaj (kg) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Vle yon pi bon pri? Ajoute nan CART ak soumèt RFQ Koulye a, nou pral kontakte ou imedyatman.