- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN obsolescence/ eol
TPS2yyy EOL 17/Oct/2018.pdfEspesifikasyon TPS2202AIDB Tech
Texas Instruments - TPS2202AIDB espesifikasyon teknik, atribi, paramèt ak pati ki gen espesifikasyon menm jan ak Texas Instruments - TPS2202AIDB
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti | Texas Instruments |
| Voltage - Pwovizyon pou (Vcc / Vdd) | 4.75V ~ 5.25V |
| Voltage - chaj | 3.3V, 5V, 12V |
| Bouton Kalite | PCMCIA Switch |
| Founisè Aparèy pake | 30-SSOP |
| Seri | - |
| Rd Sou (Tip) | 160mOhm (Max) |
| Pwopòsyon - Antre: Sòti | 3:4 |
| Pake / Ka | 30-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Pakèt | Tube |
| Kalite Sòti | - |
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Sòti konte genyen | High Side |
| Operating Tanperati | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Nimewo nan Outputs | 4 |
| Mounting Kalite | Surface Mount |
| Entèfas | Serial |
| Kalite Antre | - |
| Karakteristik yo | Power Good, Status Flag |
| Pwoteksyon fay | Current Limiting (Fixed), Over Temperature |
| Kouran - Sòti (Max) | 1A |
| Nimewo pwodwi baz | TPS2202 |
| ATRIBI | DESKRIPSYON |
|---|---|
| RoHs Status | ROHS3 konfòme |
| Nivo sansiblite imidite (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rive nan estati | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Twa pati ki sou bò dwat la gen menm espesifikasyon pou Texas Instruments TPS2202AIDB.
| Pwodwi atribi | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nimewo Pati | TPS2202AIDBLE | TPS2202AIDBR | TPS2202AIDFR | TPS2202AIDF |
| Manifakti | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Mounting Kalite | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Founisè Aparèy pake | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Nimewo nan Outputs | - | - | - | - |
| Pakèt | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Bouton Kalite | - | - | - | - |
| Voltage - Pwovizyon pou (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Kalite Antre | - | - | - | Differential |
| Kalite Sòti | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Kouran - Sòti (Max) | - | - | - | - |
| Pake / Ka | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Operating Tanperati | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Entèfas | - | - | - | - |
| Nimewo pwodwi baz | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Sòti konte genyen | - | - | - | - |
| Karakteristik yo | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Rd Sou (Tip) | - | - | - | - |
| Voltage - chaj | - | - | - | - |
| Pwoteksyon fay | - | - | - | - |
| Pwopòsyon - Antre: Sòti | - | - | - | - |
| Seri | - | - | - | - |
Download TPS2202AIDB PDF fich ak dokiman Texas Instruments pou TPS2202AIDB - Texas Instruments.
TPS2202ITexas Instruments
TPS2159DGNTexas InstrumentsTPS2159 - 3.3V LDO + DUAL SWITCH
TPS2159IDGNG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC 3.3V LDO/DUAL SWITCH 8-MSOP
TPS2202IDBTexas Instruments
TPS2201IDFLETexas Instruments
TPS2202AIDTexas Instruments
TPS2202A1Texas InstrumentsAdrès imèl ou pa pral pibliye.
| Peyi komen referans tan lojistik | ||
|---|---|---|
| Rejyon | Kanpay | Tan lojistik (jou) |
| Lamerik | Etazini | 5 |
| Brezil | 7 | |
| Lerop | Almay | 5 |
| Wayòm Ini | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Lostrali | 6 |
| New Zeland | 5 | |
| Lazi | Peyi pwovizwa | 4 |
| Japon | 4 | |
| Mwayennorian | Pèp Izrayèl la | 6 |
| DHL & FedEx Shipment Chaj Referans | |
|---|---|
| Chajman chaj (kg) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Vle yon pi bon pri? Ajoute nan CART ak soumèt RFQ Koulye a, nou pral kontakte ou imedyatman.