- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Asanble PCN/orijin
2.73KHz.pdfHtml fich
TPS56528.pdfPCN konsepsyon/spesifikasyon
Cylindrical Battery Holders.pdfVle yon pi bon pri?
Ajoute nan CART ak soumèt RFQ Koulye a, nou pral kontakte ou imedyatman.
| Kantite | Pri Inite | Ext.Pri |
|---|---|---|
| 5+ | $0.243 | $1.22 |
| 50+ | $0.208 | $10.40 |
| 150+ | $0.193 | $28.95 |
| 500+ | $0.102 | $51.00 |
| 2500+ | $0.094 | $235.00 |
| 5000+ | $0.089 | $445.00 |
Espesifikasyon TPS56528DDAR Tech
Texas Instruments - TPS56528DDAR espesifikasyon teknik, atribi, paramèt ak pati ki gen espesifikasyon menm jan ak Texas Instruments - TPS56528DDAR
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti | Texas Instruments |
| Voltage - Sòti (Min / Fiks) | 0.6V |
| Voltage - Sòti (Max) | 7V |
| Voltage - Antre (Min) | 4.5V |
| Voltage - Antre (Max) | 18V |
| Topoloji | Buck |
| Synchronous redresman | Yes |
| Founisè Aparèy pake | 8-SO PowerPad |
| Seri | D-CAP2™, Eco-Mode™ |
| Pake / Ka | 8-PowerSOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Pakèt | Tape & Reel (TR) |
| Kalite Sòti | Adjustable |
| Sòti konte genyen | Positive |
| Operating Tanperati | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Nimewo nan Outputs | 1 |
| Mounting Kalite | Surface Mount |
| Fonksyon | Step-Down |
| Frekans - oblije chanje | 650kHz |
| Kouran - Sòti | 5A |
| Nimewo pwodwi baz | TPS56528 |
| ATRIBI | DESKRIPSYON |
|---|---|
| RoHs Status | ROHS3 konfòme |
| Nivo sansiblite imidite (MSL) | 2 (1 Year) |
| Rive nan estati | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Twa pati ki sou bò dwat la gen menm espesifikasyon pou Texas Instruments TPS56528DDAR.
| Pwodwi atribi | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nimewo Pati | TPS56528DDA | TPS565242DRLR | TPS565247DRLR | TPS56520PWPR |
| Manifakti | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Voltage - Sòti (Max) | - | - | - | - |
| Voltage - Sòti (Min / Fiks) | - | - | - | - |
| Founisè Aparèy pake | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Operating Tanperati | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nimewo nan Outputs | - | - | - | - |
| Mounting Kalite | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kouran - Sòti | - | - | - | - |
| Seri | - | - | - | - |
| Kalite Sòti | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Pakèt | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Antre (Max) | - | - | - | - |
| Fonksyon | - | - | - | - |
| Synchronous redresman | - | - | - | - |
| Nimewo pwodwi baz | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltage - Antre (Min) | - | - | - | - |
| Frekans - oblije chanje | - | - | - | - |
| Sòti konte genyen | - | - | - | - |
| Topoloji | - | - | - | - |
| Pake / Ka | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Download TPS56528DDAR PDF fich ak dokiman Texas Instruments pou TPS56528DDAR - Texas Instruments.
TPS566231PRQFRTexas Instruments3-V TO 18-V INPUT, 6-A SYNCHRONO
TPS56520IDDCRTexas Instruments
TPS565247EVMTexas InstrumentsPROTOTYPE
TPS566231RQFRTexas Instruments3-V TO 18-V INPUT, 6-A SYNCHRONO
TPS565242EVMTexas InstrumentsPROTOTYPE
TPS56527DDARTexas Instruments
TPS56528DDAR/1Texas Instruments
TPS565P3/TXBelden Inc.3 PC SPLICE CONN, 565 P3/TXAdrès imèl ou pa pral pibliye.
| Peyi komen referans tan lojistik | ||
|---|---|---|
| Rejyon | Kanpay | Tan lojistik (jou) |
| Lamerik | Etazini | 5 |
| Brezil | 7 | |
| Lerop | Almay | 5 |
| Wayòm Ini | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Lostrali | 6 |
| New Zeland | 5 | |
| Lazi | Peyi pwovizwa | 4 |
| Japon | 4 | |
| Mwayennorian | Pèp Izrayèl la | 6 |
| DHL & FedEx Shipment Chaj Referans | |
|---|---|
| Chajman chaj (kg) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Vle yon pi bon pri? Ajoute nan CART ak soumèt RFQ Koulye a, nou pral kontakte ou imedyatman.