- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Html fich
Cylindrical Battery Holders.pdfAsanble PCN/orijin
2.73KHz.pdfPCN konsepsyon/spesifikasyon
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN Lòt
2.73KHz.pdfPCN anbalaj
Tape and Reel Label Update 10/Feb/2015.pdf Transfer to Microchip/Label/Pkg 5/Sep/2016.pdfFich
XMEGA AU Manual.pdfEspesifikasyon ATXMEGA256A3BU-MHR Tech
Microchip Technology - ATXMEGA256A3BU-MHR espesifikasyon teknik, atribi, paramèt ak pati ki gen espesifikasyon menm jan ak Microchip Technology - ATXMEGA256A3BU-MHR
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti | Microchip Technology |
| Voltage - Pwovizyon pou (Vcc / Vdd) | 1.6V ~ 3.6V |
| Founisè Aparèy pake | 64-QFN (9x9) |
| Vitès | 32MHz |
| Seri | AVR® XMEGA® A3BU |
| RAM gwosè | 16K x 8 |
| Kalite Memory Type | FLASH |
| Pwogram memwa gwosè | 256KB (128K x 16) |
| Periferik | Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT |
| Pake / Ka | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakèt | Tape & Reel (TR) |
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Kalite Oscillator | Internal |
| Operating Tanperati | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kantite I / O | 47 |
| Mounting Kalite | Surface Mount |
| EEPROM Size | 4K x 8 |
| Done konnvètè yo | A/D 16x12b; D/A 2x12b |
| Nwayo gwosè | 8/16-Bit |
| Nwayo Processor | AVR |
| Koneksyon | I²C, IrDA, SPI, UART/USART, USB |
| Nimewo pwodwi baz | ATXMEGA256 |
| ATRIBI | DESKRIPSYON |
|---|---|
| RoHs Status | ROHS3 konfòme |
| Nivo sansiblite imidite (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Rive nan estati | REACH Unaffected |
| ECCN | 5A992C |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Twa pati ki sou bò dwat la gen menm espesifikasyon pou Microchip Technology ATXMEGA256A3BU-MHR.
| Pwodwi atribi | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nimewo Pati | ATXMEGA256A3B-MHR | ATXMEGA256A3BU-MNR | ATXMEGA256A3BU-MH | ATXMEGA256A3B-MH |
| Manifakti | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Pakèt | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kantite I / O | - | - | - | - |
| Nwayo Processor | - | - | - | - |
| Kalite Oscillator | - | - | - | - |
| EEPROM Size | - | - | - | - |
| Pake / Ka | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nwayo gwosè | - | - | - | - |
| Seri | - | - | - | - |
| Koneksyon | - | - | - | - |
| Operating Tanperati | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Pwovizyon pou (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Pwogram memwa gwosè | - | - | - | - |
| Founisè Aparèy pake | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Mounting Kalite | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Periferik | - | - | - | - |
| Nimewo pwodwi baz | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Vitès | - | - | - | - |
| Done konnvètè yo | - | - | - | - |
| RAM gwosè | - | - | - | - |
| Kalite Memory Type | - | - | - | - |
Download ATXMEGA256A3BU-MHR PDF fich ak dokiman Microchip Technology pou ATXMEGA256A3BU-MHR - Microchip Technology.
ATXMEGA256A3BU-ANMicrel / Microchip TechnologyIC MCU 8BIT 256KB FLASH 64TQFP
ATXMEGA256A3BU-ANRMicrochip TechnologyIC MCU 8/16BIT 256KB FLSH 64TQFP
ATXMEGA256A3BU-AURMicrochip
ATXMEGA256A3UAtmel
ATXMEGA256A3U-ANRMicrochipAdrès imèl ou pa pral pibliye.
| Peyi komen referans tan lojistik | ||
|---|---|---|
| Rejyon | Kanpay | Tan lojistik (jou) |
| Lamerik | Etazini | 5 |
| Brezil | 7 | |
| Lerop | Almay | 5 |
| Wayòm Ini | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Lostrali | 6 |
| New Zeland | 5 | |
| Lazi | Peyi pwovizwa | 4 |
| Japon | 4 | |
| Mwayennorian | Pèp Izrayèl la | 6 |
| DHL & FedEx Shipment Chaj Referans | |
|---|---|
| Chajman chaj (kg) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Vle yon pi bon pri? Ajoute nan CART ak soumèt RFQ Koulye a, nou pral kontakte ou imedyatman.