Espesifikasyon PSA30W-190A-R-C2 12MM Tech
Phihong USA - PSA30W-190A-R-C2 12MM espesifikasyon teknik, atribi, paramèt ak pati ki gen espesifikasyon menm jan ak Phihong USA - PSA30W-190A-R-C2 12MM
| Pwodwi atribi | Valè atribi |
|---|---|
| Manifakti | PHIHONG USA |
| Pwa | 0.243 lb (110.22 g) |
| Voltage - Sòti | 18V |
| Voltage - Antre | 90 ~ 264 VAC |
| Size / dimansyon | 3.14' L x 1.38' W x 0.94' H (80.0mm x 35.0mm x 24.0mm) |
| Seri | PSA30W (30W) |
| Rejyon Itilize | International |
| Pouvwa (Watts) | 29 W |
| Polarizasyon | Positive Center |
| Pakèt | Box |
| Output Connector | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm |
|---|---|
| Operating Tanperati | 0°C ~ 40°C |
| Pa gen konsomasyon pouvwa chaj | 200mW (Max) |
| Kalite Antre | Cord (Sold Separately) |
| Antre Connector | IEC 320-C8 |
| Fòm | Desktop (Class II) |
| Efikasite | Level V |
| Kouran - Sòti (Max) | 1.6A |
| Kòd Long | 59' (1.50m) |
| Ajans Apwobasyon | CE, cULus, TUVgs |
| Aplikasyon | ITE (Commercial) |
| ATRIBI | DESKRIPSYON |
| Nivo sansiblite imidite (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.7001 |
Twa pati ki sou bò dwat la gen menm espesifikasyon pou Phihong USA PSA30W-190A-R-C2 12MM.
| Pwodwi atribi |  |
|---|---|---|---|---|
| Nimewo Pati | PSA30W-190A-R-C2 12MM | PSA30W-190A | PSA40W-190 | PSA25L-120 |
| Manifakti | Phihong USA | Phihong USA | Phihong USA | Phihong USA |
| Pouvwa (Watts) | 29 W | 34 W | 40 W | 24W |
| Kouran - Sòti (Max) | 1.6A | 1.8A | 2.1A | - |
| Pa gen konsomasyon pouvwa chaj | 200mW (Max) | 200mW (Max) | - | - |
| Efikasite | Level V | Level V | Level V | 70% |
| Aplikasyon | ITE (Commercial) | ITE (Commercial) | ITE (Commercial) | ITE (Commercial) |
| Pakèt | Box | Bulk | Bulk | Box |
| Seri | PSA30W (30W) | PSA30W (30W) | PSA40W (40W) | PSA25L (25W) |
| Operating Tanperati | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C |
| Ajans Apwobasyon | CE, cULus, TUVgs | CE, cULus, TUVgs | CE, cULus, TUVgs | CE, cURus, TUV |
| Output Connector | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | - |
| Voltage - Antre | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC |
| Rejyon Itilize | International | International | International | - |
| Pwa | 0.243 lb (110.22 g) | 0.243 lb (110.22 g) | 0.276 lb (125.19 g) | - |
| Polarizasyon | Positive Center | Positive Center | Positive Center | - |
| Kòd Long | 59' (1.50m) | 59' (1.50m) | 59" (1.50m) | - |
| Fòm | Desktop (Class II) | Desktop (Class II) | Desktop (Class II) | - |
| Kalite Antre | Cord (Sold Separately) | Cord (Sold Separately) | Cord (Sold Separately) | - |
| Antre Connector | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | - |
| Voltage - Sòti | 18V | 19V | 19V | - |
| Size / dimansyon | 3.14' L x 1.38' W x 0.94' H (80.0mm x 35.0mm x 24.0mm) | 3.14' L x 1.38' W x 0.94' H (80.0mm x 35.0mm x 24.0mm) | 3.54" L x 1.38" W x 1.06" H (90.0mm x 35.0mm x 27.0mm) | 3.60' L x 2.48' W x 1.14' H (91.5mm x 63.0mm x 29.0mm) |
Download PSA30W-190A-R-C2 12MM PDF fich ak dokiman Phihong USA pou PSA30W-190A-R-C2 12MM - Phihong USA.
PSA25L-120Phihong USAAC/DC CONVERTER 12V 24W
PSA2B000Red Lion ControlsSENSOR PROX INDUCTIVE 10MM CYL
PSA45-033Phihong USAAC/DC CONVERTER 3.3V 30W
PSA25L-201Phihong USAAC/DC CONVERTER 5V 12V 25W
PSA45-120Phihong USAAC/DC CONVERTER 12V 45W
PSA25L-301Phihong USAAC/DC CONVERTER 5V +/-12V 25W